Binek

Ticari

XT Kamyonet
Xenon

Site Kullanım Koşulları

TATA.com.tr internet sitesine hoş geldiniz. Bu internet sitesine giren ya da formları dolduran her kullanıcı, aşağıda ayrıntıları ile yer alan Kullanım Şartlarını okumuş, yazılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile tüm maksat ve halin icabı ile işbu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılmaktadır.

 1- Bu sitenin (www.tata.com.tr) kullanım hakkı İsotlar Grup A.Ş’nindir. (Bundan böyle TATA-İsotlar olarak anılacaktır). Bu sitede tanıtılan ürünler, yalnızca Türkiye’deki TATA-İsotlar Yetkili Satıcıları ve Servisleri tarafından satılmaktadır ve bu sitede yer alan kampanyalar yalnızca söz konusu kampanyaya katılan Yetkili Satıcı ve/veya Servislerde geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu siteden elde edilen bilgiler yetkili satıcı ve servislerden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılmaz veya doğru olarak kabul edilmez.

 2- TATA-İsotlar, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon ve diğer unsurlar telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Bu sitede yer alan tüm markalar, model isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum veya kullanım her türlü hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır.

 3- TATA-İsotlar internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, TATA-İsotlar sitesine girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

 4- TATA-İsotlar internet sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde internet sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu TATA-İsotlar ve/veya temsil ettiği markaların Yetkili Satıcıları ve servislerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve internet sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle TATA-İsotlar’ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Bu sitede yer alan bazı resimler Türkiye’de bulunmayan modellere ve model özelliklerine, donanımlarına, aksesuarlarına sahip olabilir. Kullanılan görseller ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir bu nedenle yetkili satıcılardan veya servislerde, herhangi bir zarara neden olmamak için teyidinin yapılması zorunludur. Bundan dolayı oluşacak taleplerden TATA-İsotlar ‘un hiçbir sorumluluğu olmadığını kullanıcı kabul ve taahhüt eder.

 5- TATA-İsotlar kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve internet sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme, devretme hakkını saklı tutar. internet sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

 6- TATA-İsotlar internet sitesinde, yetkili satıcı ve servislerin, temsil ettiği marka araçların standart ve opsiyonel özellikleri ve yetkili satıcıya tavsiye niteliğindeki satış fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar ve TATA-İsotlar yetkili satıcıları ile ilgili nihai bilgi temini için yetkili satıcı ve servisler ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede TATA-İsotlar, internet sitesinde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve bir taahhüt teşkil etmediğini , doğruluğunun teyit edilmesi gerektiğini de ayrıca beyan eder.

 7- Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacının TATA-İsotlar sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde , TATA-İsotlar kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

 8- TATA-İsotlar bu internet sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece TATA-İsotlar ve temsil ettiği markaların Yetkili Satıcı ve Servisleri tarafından veya uygun gördüklerine sadece istek ve şikâyetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Ayrıca TATA-İsotlar bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgi'leri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

 9- TATA-İsotlar bu internet sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir internet sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan TATA-İsotlar sorumlu tutulamaz.

 10- İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar - TATA-İsotlar’ın sorumluluğunda değildir.

 11- TATA-İsotlar internet sitesi, "kullanım şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

 12- Kullanıcı'lar ile TATA-İsotlar arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, TATA-İsotlar elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde işbu kullanım şartı ve yasal uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na göre çözülecektir.